У Вапнярці працював виїзний мобільний сервісний центр МВС у Вінницькій області

Дата: 29.09.2023 13:52

28 вересня 2023 року в приміщенні "Центру надання адміністративних послуг" Вапнярської селищної ради вперше працював виїзний мобільний сервісний центр МВС у Вінницькій області.

Завдяки чому власники 9 транспортних засобів провели перереєстрацію транспортного засобу, 16 осіб отримали посвідчення водія європейського зразка, для 10 громадян було надано фахові консультації. За словами відвідувачів, впровадження такої форми роботи дозволяє не витрачати час на поїздки до територіального сервісного центру, вирішувати свої питання на місці. Пересувний офіс працює за принципом "єдиного вікна", він обладнаний всім необхідним для оперативності надання послуг. Перший прийом пройшов продуктивно. Дізнатися про наступний, який працюватиме за попередніми зверненнями громадян, можна у центрі надання адміністративних послуг, розташованому за адресою смт.Вапнярка вул.Незалежності, 196, або на офіційному веб сайті Вапнярської громади за посиланням https://vapnyarska-gromada.gov.ua/more_news/  .

Всім хто цього разу отримав посвідчення водія нового Європейського зразка бажаємо зеленого світла і щасливої дороги.