ЩИРО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЙНИМ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 21.09.2023 09:24

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЙНИМ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

ЧЛЕНА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

ВАПНЯРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ -

СЕРГІЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧА ДОБРОВОЛЬСЬКОГО!

21 вересня святкує свій ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, чудовий ювілей хороша людина, щирий, відкритий чоловік, відповідальний та старанний член виконавчого комітету Вапнярської селищної ради - СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ! Прийміть найтепліші поздоровлення з нагоди Вашого ювілейного Дня Народження! Насамперед, бажаємо Вам міцного богатирського здоров’я, нестримної енергії, міцності духу і наснаги для здійснення всього задуманого на довгі-довгі роки. Щиро бажаємо щастя, сімейного благополуччя, успіхів, миру та злагоди. Нехай Вас у всіх починаннях супроводжує вдача, розуміння і підтримка з боку рідних, колег і однодумців, а робота приносить тільки задоволення і професійні перемоги. Наснаги та усіляких гараздів і довгих щасливих років життя під мирним небом України!

З повагою та найщирішими вітаннями селищний голова Вапнярської селищної ради Олександр Горенюк, старости Колоденського,Височанського, Вербівського та Марківського старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет.