ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ ВАПНЯРСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 11.09.2023 15:49

13 вересня 2023 року, о 14.00 год. в актовій залі Вапнярської селищної ради (2-й поверх) відбудеться зустріч із підприємцями, які здійснюють діяльність на території Вапнярської громади.

На зібранні буде присутній представник з податкової служби, який надасть роз’яснення положень Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», зокрема дотримання податкового та трудового законодавства, терміни сплати єдиного податку, вимоги до застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) при здійсненні підприємницької діяльності. Запрошуємо підприємців громади взяти участь в зустрічі!