ПРИЙМІТЬ ЩИРІ ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 31.08.2023 09:08
Кількість переглядів: 212

31 серпня, чудової літньої днини, святкує свій День Народження хороша людина, добрий та щирий чоловік, гарний колега та майстерний фахівець своєї справи, який високопрофесійно провив себе на посаді землевпорядника, а згодом відмінно виконував свої професійні обов'язки начальника Вапнярського Центру надання адміністративних послуг, а наразі  захищає рідну землю, як справжній патріот України - РОМАН АНАТОЛІЙОВИЧ САВЧУК! Щиро вітаємо Вас, шановний імениннику, та бажаємо міцного здоров’я, життєвої наснаги,  сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Хай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Хай Ваше життя завжди буде насичене радісними подіями, а його нові сторінки заповнюються яскравими зустрічами!  Від щирого серця зичимо, щоб у справах Вас ніколи не залишали стійкість духу, оптимізм та успіх ! Хай Ваша життєва дорога завжди веде Вас до омріяних вершин, до мирного неба над головою і поскорішого повернення в рідну домівку живим та здоровим!

З повагою та найщирішими вітаннями селищний голова Олександр Горенюк, колективи Вапнярської селищної ради та старостинських округів, керівники та працівники бюджетних установ та відділів, депутатський корпус та виконавчий комітет.