ЩИРО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЙНИМ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 29.08.2023 09:17

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, з 30-РІЧЧЯМ

СТАРОСТУ МАРКІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ -

ОЛЕКСАНДРА АНТОНОВИЧА ДУБА!

29 серпня, гарної літньої днини, святкує свій 30-й ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ хороша людина, щирий та відкритий чоловік, високопрофесійний фахівець своєї справи, добрий господар та справжній патріот України, староста Марківського старостинського округу, який пішов боронити Україну від загарбника і зараз мужньо стоїть на захисті рідної української землі  - ОЛЕКСАНДР АНТОНОВИЧ ДУБ ! Щиро вітаємо ювіляра зі святом і бажаємо хай міцними та сильними будуть тіло і дух. Хай мужність та витримка допомагають досягати високих результатів. Добра Вам та миру, Божих щедрот, людської поваги, благополуччя та наснаги! Хай всі дороги будуть відкриті, а попереду чекає безліч перемог! І поскоріше повертайтеся додому живим та здоровим! З ЮВІЛЕЙНИМ СВЯТОМ!

З повагою та щирими побажаннями селищний голова Вапнярської селищної ради Олександр Горенюк, старости Колоденського, Височанського, Вербівського старостатів, колективи Вапнярської селищної ради та всіх бюджетних установ та закладів Вапнярської громади, депутатський корпус та виконавчий комітет.