ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА СОРОК П'ЯТА СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ ВАПНЯРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 09.08.2023 18:46

Сьогодні, 9 серпня, відбулася позачергова сорок п’ята сесія Вапнярської селищної ради. Перед пленарним засіданням ради присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів громади та усіх українських захисників та захисниць, які віддали своє життя за Україну. Участь в сесії взяв начальник Тульчинської районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк.

Розглянули народні обранці питання щодо внесення змін до бюджету на 2023 рік, та, врахувавши наслідки нещодавньої негоди – затвердили Програму запобігання та реагування на надзвичайні ситуації (події) техногенного та природного характеру на території Вапнярської територіальної громади на 2023-2027 роки. Крім того, на пленарному засіданні було розглянуто питання, що стосувалися сфери земельних відносин, а також обговорено та ухвалено питання щодо організації робіт та підготовки до осінньо-зимового опалювального періоду.