27 ЛИПНЯ - ДЕНЬ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА В УКРАЇНІ

Дата: 27.07.2023 11:05

Шановні медичні працівники Вапнярської громади!

Дорогі ветерани медичної справи!

Щиро вітаємо вас із професійним святом! Щодня ви виконуєте надзвичайно важливу місію: лікуєте людей від хвороб, допомагаєте зміцнити здоров’я та рятуєте життя. Саме тому робота лікаря в усі часи вважалася найнеобхіднішою і найгуманнішою у суспільстві. За покликом серця ви дбаєте про своїх пацієнтів та сумлінно виконуєте свою роботу. Сьогодні, коли в Україні точиться війна, в тилу і на фронті ви професійно справляєтесь з усіма викликами, повертаєте до життя та ставите на ноги наших військових.
 У цей день дякуємо кожному медичному працівнику за невтомну працю, високий професіоналізм, людяність та відданість обраній справі. Бажаємо усім вам міцного здоров’я, мирного неба, життєвої наснаги та успіхів на професійній ниві!

Із повагою селищний голова Олександр Горенюк, очільники всіх старостинських округів, депутатський корпус та виокнавчий комітет Вапнярської селищної ради.