ВІДБУЛАСЬ ПОЗАЧЕРГОВА 44 СЕСІЯ ВАПНЯРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 21.07.2023 21:26

21 липня 2023 р. відбулася 44 позачергова сесія Вапнярської селищної ради. Вшанувавши пам'ять всіх загиблих на війні хвилиною мовчання, депутати розглянули  28 питань порядку денного та прийнято відповідні рішення, які стосувалися освітньої, культурної, земельної та майнової сфер громади. Одним з ключових питань був звіт про виконання бюджету  Вапнярської селищної територіальної громади за перше півріччя 2023 року.

Важливим питанням було рішення про  передачу в постійне користування Вапнярському ЗДО «Ромашка» земельної ділянки та про  передачу в постійне користування Колоденському ЗДО «Капітошка» земельної ділянки.

На завершення сесійного зібрання селищний голова Олександр Горенюк ознайомив присутніх із останніми новинами, що сталися в громаді та подальшими планами Вапнярської селищної ради.