З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

Дата: 01.06.2023 10:50

Батьки та матері! Наші рідні дітки!

Щиро вітаємо Вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей.

Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства, громади та держави.

Ці слова, як ніколи актуальні сьогодні, коли рашисти намагаються знищити Україну, вбивають та викрадають українських дітей. Тисячі українських дітей Маріуполя, Лисичанська, Попасної депортовані у московію. Їх звільнення, їх захист – це головне завдання теперішнього покоління українців. Це не високі слова, це реальність. Українські діти – це наше майбутнє. Майбутнє України! І ми все зробимо, щоб ваше дитинство було щасливе та безпечне.

Щиро бажаємо діткам Вапнярської територіальної громади бути гідними громадянами нашої України. Вам відбудовувати та розвивати європейську Україну. Міцного здоров’я вам, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок. Цікавого та змістовного Вам відпочинку під час літніх канікул.

Миру всім нам після перемоги над московським злом!

Слава Україні!

З найщиріщими побажаннями селищний голова Вапнярської громади Олександр Горенюк, старости Колоденського, Височанського, Вербівського та Марківського старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет Вапнярської селищної ради.