З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!

Дата: 18.05.2023 08:27

Шановна Вапнярська громадо, друзі та гості громади! Щиро вітаємо вас зі святом національної єдності - Днем Вишиванки,  одного з найяскравіших національних символів України! Символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають. Особливе значення День вишиванки має саме зараз – в час воєнного стану, коли росія продовжує повномасштабну війну проти України. Бо одягнена вишиванка 18 травня стане символом незламності українського духу, заявою на весь світ про те, що українці – вільний народ.

День вишиванки – це свято, в першу чергу, сповідування українських традицій і культури, апеляція до української національної свідомості, патріотизму і духу єдності народу. Однак кожен із нас, хто наразі перебуває в безпеці, може одягнути вишиванку для підтримання духу українців та українських воїнів.

Шануймо історію України, зберігаймо її духовні цінності!

З повагою селищний голова Вапнярської територіальної громади Олександр Горенюк, старости Колоденського, Височанського, Вербівського та Марківського старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет Вапнярської селищної ради.