Про скликання сесії!!!

ВАПНЯРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ТУЛЬЧИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04 травня 2023 року                      № 62-О                             смт. Вапнярка

Про проведення позачергової

41 сесії VIII скликання

Відповідно до пункту 8 частини 4 статі 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати  позачергову сорок першу  сесію VIII скликання Вапнярської селищної ради  05 травня 2023 року о 14:00 год., в сесійному залі Вапнярської селищної ради:

На розгляд сесії винести такі питання:

1. Про внесення змін до рішення 35 сесії VIII скликання від 20 грудня 2022 року " Про бюджет Вапнярської селищної територіальної громади на 2023 рік».

2.     Про внесення змін до рішення 25 сесії VIII скликання №1505 від 22.02.2022 року «Про  надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі на місцевості для передачі земельної ділянки в оренду гр. Пустовіту Олександру Вікторовичу»

3.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Каруцяк Наталці Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (02.01).

4.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Яланському Івану Кириловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (02.01).

5.  Про  надання в  оренду земельної ділянки з кадастровим номером 0523955400:02:002:0208  ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «МОНОПОЛІУМ ФІНАНС»

6.    Про включення земельної ділянки в Перелік інвестиційно – привабливих ділянок, право оренди яких підлягають продажу на земельних торгах у формі електронного аукціону.

7.   Різне.

Селищний голова                                                     Олександр ГОРЕНЮК