ПРИЙМІТЬ ЩИРІ ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 04.05.2023 09:12

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

ДЕПУТАТА ВАПНЯРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ -

ЮЛІЮ АНАТОЛІЇВНУ ПЕЧЕРИЦЮ!

4 травня, гарної весняної днини, святкує свій ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ  прекрасна жінка, щира та доброзичлива людина, виважений у своїх рішеннях та розважливий депутат Вапнярської селищної ради VIII скликання- ЮЛІЯ АНАТОЛІЇВНА ПЕЧЕРИЦЯ! Від щирого серця вітаємо іменинницю та бажаємо доброго здоров`я та родинного благополуччя, щастя, радісних емоцій і приємних подій щодня!  Хай доля завжди буде прихильною до Вас і Ваших близьких, а Ангел-охоронець оберігає від негараздів! Бажаємо  наснаги у всіх справах і починаннях, вірних людей у оточенні, любові рідних і підтримки колег. Хай всі Ваші мрії і сподівання завжди здійснюються! А ще зичимо душевного спокою  Вам та усій родині, енергії, сил й натхнення у реалізації усього задуманого! Нехай всі рідні будуть поруч з Вами і зігрівають своїм теплом! Щасливого та головне мирного Дня народження!

З повагою та найщирішими побажаннями селищний голова Олександр Горенюк, очільники старостинських округів, колективи Вапнярської селищної ради та всіх бюджетних установ та закладів Вапнярської ТГ, депутатський корпус та виконавчий комітет.