УВАГА! ВАЖЛИВО!

Дата: 21.03.2023 16:10

З метою безперешкодного переміщення техніки та працівників суб’єктів господарювання громади, які будуть здійснювати  цілодобове проведення польових робіт, а також перевезення (кочівлі) бджолиних сімей на місця медозбору і запилення автомобільними дорогами Вінницької області та польовими шляхами  протягом дії комендантської години, Вапнярська селищна рада просить суб'єктів господарювання та власників пасіки попередньо інформувати  про роботи на території Вапнярської громади із зазначенням періоду, засобів та місць проведення робіт, маршрутів переміщення (звертатися безпосередньо в Вапнярську селищну раду, смт.Вапнярка, вул.Незалежності, 140).