ЩИРО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЙНИМ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 14.03.2023 09:03

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

СПЕЦІАЛІСТА І-ої КАТЕГОРІЇ ФІНАНСОВОГО ВІДДІЛУ

ВАПНЯРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ -

ПЕРЕГОНЕЦЬ ОЛЬГУ ЛЕОНТІЇВНУ!

14 березня, гарної весняної днини, ясним сонечком постукав в життєве віконечко ювілейний ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ хорошої людини, прекрасної жінки, чудової колеги, високопрофесійного фахівця своєї справи, спеціаліста І-ої категорії фінансового відділу Вапнярської селищної ради - ОЛЬГИ ЛЕОНТІЇВНИ ПЕРЕГОНЕЦЬЩиро вітаємо Вас з ювілеєм і бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, професійних успіхів, життєвої наснаги, оптимізму, особистих досягнень, сімейного благополуччя, життєвих гараздів та добробуту! Добро і щастя хай шле Вам доля, добрих і вірних друзів, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Зичимо, щоб і надалі Ваша наполеглива праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі внески у розвиток нашої громади, а успіхи йшли поряд з особистим щастям. Ми бажаємо Вам не тільки професійних успіхів, а й сімейного затишку і звичайного людського щастя.  І хай Вас завжди зігріває тепло людської подяки за добрі справи ! Божого благословення Вам на добрі задуми і звершення, миру і добра, благополуччя і невичерпної енергії!

З повагою та найщирішими побажаннями селищний голова Вапнярської ТГ Олександр Горенюк, колективи Вапнярської селищної ради, фінансового відділу  та старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет.