Про скликання сесії!!!

ВАПНЯРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ТУЛЬЧИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14  лютого 2023 року                     №19-О                              смт. Вапнярка

Про проведення позачергової

38 сесії VIII скликання

Відповідно до пункту 8 частини 4 статі 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати  позачергову тридцять восьму сесію VIII скликання Вапнярської селищної ради  16 лютого 2023 року о 14:00 год., в сесійному залі Вапнярської селищної ради:

На розгляд сесії винести такі питання:

1. Про затвердження звіту Селищного голови  Вапнярської селищної ради за 2022 рік.
  2. Про внесення змін до рішення 35 сесії VIII скликання від 20 грудня 2022 року " Про бюджет Вапнярської селищної територільної громади на 2023 рік».
  3. Про надання дозволу Тульчинській міській раді на використання  у 2023 році невикористаної субвенції.
  4. Про Програму забезпечення діяльності місцевої територіальної пожежної команди   на території Вапнярської громади  на 2023 рік.
  5. Про внесення змін до рішення 1 сесії VIII скликання  від 08.12.2020 р. № 7   « Про постійні комісії  Вапнярської  селищної  ради».
  6. Про внесення змін до штатного розпису МТПК  Вапнярської селищної ради. .
  7. Про передачу транспортного засобу, що перебуває на балансі КП«Вапнярський ККП» в господарському віданні на баланс Вапнярської селищної ради.
  8.  Про передачу  транспортного засобу, що перебуває на балансі  Вапнярської селищної ради на баланс КВЕП «Вапнярка водоканал» в господарське відання.
  9. Про внесення змін до рішення 73 сесії 8 скликання №981 від 28.02.2020 року «Про  надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі»
  10. Про внесення змін до рішення 25 сесії VIII скликання №1505 від 22.02.2022 року «Про  надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі на місцевості для передачі земельної ділянки в оренду гр. Пустовіту Олександру Вікторовичу»
  11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води)», (код згідно КВЦПЗ - 11.04).
  12. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення смт. Вапнярка Вапнярської селищної ради Тульчинського району Вінницької області
  13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки промисловості, кадастровий номер 0523955400:04:000:0460
  14. Про  надання дозволу на укладення договору оренди землі гр. Артемовій Наталії Олександрівні.
  15. Про  надання дозволу на укладення договору оренди землі ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "ВІННИЦЬКЕ ОБЛАСНЕ ПІДПРИЄМСТВО АВТОБУСНИХ СТАНЦІЙ"
  16. Про внесення змін до договору оренди  землі від 20.01.2023 року.
  17. Про  надання дозволу на укладення договору оренди землі з ТОВ «Дана Плюс К.».
  18. Про  надання дозволу на укладення договору оренди землі з гр. Дубовою Тетяною Андріївною.
  19. Про  надання дозволу на укладення договору оренди землі з СТ «Ринок»
  20. Про укладення договорів оренди земельних ділянок (проектні польові дороги)
  21. Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельних ділянок в натурі на місцевості, що знаходяться під проектними дорогами для подальшого надання їх в оренду
  22. Про звернення до Президента України.
  23. Про надання дозволу на розроблення паспорта водного об’єкта с. Вербова Вапнярська ТГ Тульчинського району Вінницької області
  24. Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки з метою передачі земельних ділянок через аукціон.
  25. Про затвердження звіту Селищного голови  Вапнярської селищної ради за 2022 рік.
  26.  Різне.

Селищний голова                                                     Олександр ГОРЕНЮК