ДЛЯ ДІТЕЙ, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ ОСОБЛИВОЇ УВАГИ ТА ТУРБОТИ

Дата: 12.01.2023 17:28

Сьогодні, 12 січня, в рамках новорічно-різдвяних свят за ініціативи начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова та сприяння гуманітарно-інформаційного хабу "Я - Маріуполь" на базі Вапнярського ліцею № 2 з врахуванням всіх аспектів безпеки під час дії воєнного стану для діток пільгових категорій (дітки учасників бойових дій, ВПО, малозабезпечені) Вапнярської громади відбулося святкове дійство за участі наших артистів.

Із святами вапнярську малечу привітали селищний голова Олександр Горенюк та начальник служби у справах дітей Тульчинської районної військової адміністрації Віталій Поліщук. Талановиті артисти нашої громади подарували присутнім гарний музичний та співочий настрій.

Всім діткам, які були присутні на святі було вручено солодкі подарунки, а хто не мав змоги завітати - обов'язково передадуть особисто в руки.

Не дамо російській агресії затьмарити дитинство наших діток, та залишити їх без свята та подарунків. ЗІ СВЯТАМИ ВАС, ДРУЗІ! МИРУ, БЛАГОПОЛУЧЧЯ ТА ПЕРЕМОЖНОГО 2023 РОКУ!