Про скликання сесії!!!

ВАПНЯРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ТУЛЬЧИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  10 січня 2023 року                     № 3-О                              смт. Вапнярка

Про проведення чергової

37 сесії VIII скликання

Відповідно до пункту 8 частини 4 статі 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати  чергову тридцять сьому сесію VIII скликання Вапнярської селищної ради  20 січня 2023 року о 14:00 год., в сесійному залі Вапнярської селищної ради:

На розгляд сесії винести такі питання:

1. Про внесення змін до рішення 35 сесії VIII скликання від 20 грудня 2022 року " Про бюджет Вапнярської селищної територільної громади на 2023 рік».
  2. Про затвердження звіту про Виконання бюджету Вапнярської територіальної громади за 2022. рік.
  3. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Вапнярської селищної ради.
  4. Про затвердження звіту поліцейських офіцерів громади «Про стан злочинності та охорони громадського порядку на території Вапнярської територіальної громади за  2022 рік» .
  5.  Про затвердження звіту « Про роботу комунального підприємства «Вапнярський  ККП» Вапнярської селищної ради , та рух коштів по рахунку за 2022 рік».
  6. Про затвердження звіту « Про роботу  КВЕП « Вапнярка  водоканал» Вапнярської селищної ради, та рух коштів по рахунку за 2022 рік».
  7.  Про затвердження «Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вапнярської селищної територіальної громади» на 2023-2027 роки.
  8. Про затвердження акта приймання-передачі окремого індивідуально визначеного майна до комунальної власності  Вапнярської територіальної громади.
  9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Андрущенко Кларі Захарівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (02.01).
  10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вергелісу Віктору Михайловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (02.01).
  11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сташко Петру Андрійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (02.01).
  12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Цимбалюк Олені Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (02.01).
  13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Янко Ніні Прокопівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (02.01).
  14. Про  надання дозволу на укладення договорів оренди землі з гр. Майло Іриною Володимирівною та гр. Вергелісом Олегом Аркадійовичем
  15. Про  надання дозволу на укладення договору оренди землі з гр. Морданом Анатолієм Степановичем
  16. Про  надання дозволу на укладення договорів оренди землі з гр. Ригою Василем Григоровичем
  17. Про  надання дозволу на укладення договору оренди землі з ФОП Соляник Тамарою Євгенівною
  18. Про  надання дозволу на укладення договору оренди землі з ПП «Вінсплав»
  19. Про  надання дозволу на укладення договору оренди землі з Томашпільською районною спілкою споживчих товариств
  20. Про  надання дозволу на укладення договору оренди землі з гр. Грицишеною Неонілою Степанівною
  21. Про  надання дозволу на укладення договору оренди землі з гр. Присяжнюком Миколою Івановичем
  22. Про  надання дозволу на укладення договору оренди землі з гр. Лисаком Вадимом Петровичем
  23. Про  надання дозволу на укладення договору оренди землі з гр. Лисаком Петром Івановичем
  24. Про  надання дозволу на укладення договору оренди землі з гр. Маринюк Наталією Тарасівною
  25. Про  надання дозволу на укладення договору оренди землі з гр. Гончарук Світланою Василівною
  26. Про  надання дозволу на укладення договору оренди землі з ТОВ «Дана Плюс К»0,0157га
  27. Про  надання дозволу на укладення договору оренди землі з ТОВ «Дана Плюс К»0,8157га
  28. Про надання земельної ділянки у власність гр. Мартинюк Наталі Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (02.01).
  29. Про включення до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності для передачі в оренду на аукціоні
  30. Про намір передачі комунального майна в оренду
  31. Про затвердження персонального складу комісії та робочої групи щодо конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності та опрацювання документів претендента
  32. Про затвердження акта приймання-передачі окремого індивідуально визначеного майна до комунальної власності  Вапнярської територіальної громади.
  33. Різне.

Селищний голова                                                     Олександр ГОРЕНЮК