ВІТАЄМО ЗІ СВЯТВЕЧОРОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дата: 06.01.2023 13:19

Шановні жителі, гості та друзі Вапнярської територіальної громади! Дорогі краяни! Прийміть найщиріші вітання зі Святвечором та  Різдвяними святами-2023 !

Більше тисячі років християнство невіддільне від історії нашого краю. У всі часи боголюбиві жителі нашої землі шукали духовної наснаги, плекали культуру, дух людяності, боролися за відродження державності, національної самобутності. Тож щиро вітаємо всіх, хто сьогодні відзначає Святвечір та святкує Різдво Христове!

Щиро бажаємо кожному з вас в ці святкові дні бути поруч зі своїми близькими, обійняти, побачити чи принаймні почути голос дорогих вам людей! Нехай світло Різдвяної зірки проб’ється через темряву війни, осяє та обігріє ваші домівки теплом сердець мільйонів християн, що сьогодні по всьому світу підтримують нашу країну в битві з російським злом та моляться за Україну! Нехай наступний рік стане часом втілення головної мрії всіх громадян України - роком нашої Перемоги!

Нехай завжди з вами та вашими рідними буде Господь Бог, а дорогу у майбуття осяває яскрава Різдвяна Зірка!

Мирних вам Різдвяних свят, смачної куті, щедрої коляди та переможного 2023 року!

З повагою селищний голова Вапнярської ТГ Олександр Горенюк, старости Колоденського, Височанського, Вербівського та Марківського старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет Вапнярської селищної ради.