Про проведення конкурсу

Дата: 02.12.2022 14:17

Виконавчий комітет Вапнярської селишної ради оголошує про початок прийому документів для участі у конкурсі щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів Вапнярської селищної територіальної громади.

Термін подання конкурсних пропозицій з 02.12 2022 року до 15:00 години 04.01. 2023 року. Прийом документів за адресою: смт.Вапнярка, вул. Незалежності, буд. 140, Тульчинського району, Вінницької області. Детальна інформація за тел. 097 506 92 19 (або на  офіційному сайті селищної ради).

1. Організатор конкурсу:

1.1. Найменування: Виконавчий комітет Вапнярської селищної  ради

1.2. Юридична адреса: 24240, Вінницька обл., Тульчинський  район, смт.Вапнярка, вул. Незалежності, буд. 140,

1.3. Особа, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу: Секретар комісії Дуднік Вікторія Сергіївна – начальник відділу юридичної роботи, податків та земельних ресурсів Вапнярської селищної ради.

2. Підстава для проведення конкурсу:

Рішення Виконавчого комітету Вапнярської селищної  ради «Про організацію та проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Вапнярської територіальної громади»  від 02.12.2022 року № 136.

3. Предмет конкурсу:

3.1. Перелік послуг: послуги зі збирання та вивезення твердих побутових відходів з території Вапнярської селищної ради.

3.2. Місце надання послуг:

територія населених пунктів Вапнярської селищної  територіальної громади.

3.3. Строк надання послуг: згідно з умовами договору.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

– наявність матеріально – технічної бази;

– вартість надання послуг;

– досвід роботи з надання послуг з поводження з побутовими відходами;

– наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації. Обов’язковою умовою для виконавця послуг зі збору та вивезення твердих побутових відходів, є забезпечення вивезення твердих побутових відходів на полігон твердих побутових відходів.

5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з поводження з побутовими відходами: територія в межах населених пунктів смт.Вапнярка, с.Колоденка, с.Вербова, с.Високе, с.Антопіль, с.Марківка Вапнярської селищної територіальної громади.

6. Характеристика об’єктів утворення відходів:

– одноквартирні житлові будинки;

– суб’єкти господарювання;

– бюджетні установи;

– багатоквартирні житлові будинки.

7. Отримання конкурсної документації:

7.1. Місце: 24240, Вінницька обл., Тульчинський  район, смт.Вапнярка, вул. Незалежності, буд. 140,

7.2. Спосіб: Особисто або поштою.

8. Умови подання конкурсних пропозицій:

8.1. Місце подання конкурсних пропозицій – Виконавчий комітет Вапнярської селищної ради, смт.Вапнярка, вул.Незалежності, 140.

8.2. Спосіб: Особисто або поштою з позначкою на «На конкурс».

8.3. Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій – до 15 години 04.01. 2023р.

9. Проведення конкурсу:

9.1. Місце: 24240, Вінницька обл., Тульчинський  район, смт.Вапнярка, вул. Незалежності, буд. 140,

9.2. Дата: 14.00 година 05.01 2023 р.

Додаткова інформація щодо конкурсної документації за телефоном: 097 506 92 19.