ПРИЙМІТЬ ЩИРІ ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 05.01.2023 10:08

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ -

РУСЛАНА ВОЛОДИМИРОВИЧА МАЦЕРУКА!

5 січня, гарної зимової днини, завітало ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ на життєвий поріг до хорошої людини, щирого та відкритого чоловіка, високопрофесійного фахівця своєї справи, справжнього патріота України, першого заступника селищного голови Вапнярської громади, який пішов боронити Україну від загарбника і зараз мужньо стоїть на захисті рідної землі  - РУСЛАНА ВОЛОДИМИРОВИЧА МАЦЕРУКА! Щиро вітаємо іменинника зі святом і бажаємо хай міцними та сильними будуть тіло і дух. Хай мужність та витримка допомагають досягати високих результатів. Добра Вам та миру, Божих щедрот, людської поваги, благополуччя та наснаги! Хай всі дороги будуть відкриті, а попереду чекає безліч перемог! І поскоріше повертайтеся додому живим та здоровим! ЗІ СВЯТОМ!

З повагою та щирими побажаннями селищний голова Вапнярської ТГ Олександр Горенюк, очільники Колоденського, Височанського, Вербівського та Марківського старостатів, колективи Вапнярської селищної ради та всіх бюджетних установ та закладів Вапнярської громади, депутатський корпус та виконавчий комітет.