ВІТАЄМО З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ!

Дата: 31.12.2022 16:39

Шановні жителі Вапнярської громади! Дорогі земляки!

Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Ми з Вами прожили дуже складний рік війни, сповнений болю, втрат, але одночасно – мужності, стійкості та віри в Перемогу.

Ми зрозуміли, що ми – велика сила, коли згуртовані, коли ми разом! Весь світ побачив, що український народ – волелюбний і незламний, а Україна – це держава, яка відстоює демократичні цінності.

Так, зустріч Нового року – це завжди нові надії і сподівання. Тож нехай всі прикрощі і негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання і мрії обов’язково здійсняться в Новому-2023-му.

Відтак, зустрічаючи Новий рік, побажаймо та подаруймо один одному найдорожче і найцінніше – любов і тепло, увагу і турботу нашим близьким і рідним, позаяк у єднанні - наша сила!

Хай 2023 рік подарує нашій державі довгоочікувані перемогу та мир, хай всі наші захисники повернуться до своїх сімей живими та неушкодженими, хай кожна дитина пізнає щасливе дитинство, а Різдвяна зоря продовжує запалювати у наших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії на здолання будь-яких подальших труднощів, що нині випали на нашу українську долю.

Божого благословіння рідній Україні та її народу!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою та найкращими побажаннями селищний голова Вапнярської ТГ Олександр ГОРЕНЮК, старости Колоденського, Височанського, Вербівського та Марківського старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет Вапнярської селищної ради.