ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 22.12.2022 08:42

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

ЧЛЕНА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

ВАПНЯРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ -

АРКАДІЯ В'ЯЧЕСЛАВОВИЧА ГОРЬКОВА!

22 грудня, чудової зимової днини, святкує свій ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ хороша людина, щирий та відкритий чоловік, відповідальний та розважливий член виконавчого комітету Вапнярської селищної ради - АРКАДІЙ В'ЯЧЕСЛАВОВИЧ ГОРЬКОВ. Прийміть щирі вітання та сердечно зичимо нехай у житті завжди на Вас чекає безліч радощів, приємних зустрічей та цікавих подій! Бажаємо для Вас та всієї родини - міцного здоров’я, в дім — затишку та добробуту, в серці — щирої любові, у справах – мудрості та виваженості. Нехай робочі дні будуть короткими та легкими, а вихідні тривають довго та приносять море задоволення. Щастя та радості, миру та спокою сьогодні та кожного дня!

З повагою та найкращими побажаннями селищний голова Олександр Горенюк, колективи Вапнярської селищної ради та старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет.