ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

НАЧАЛЬНИКА ВАПНЯРСЬКОЇ МІСЦЕВОЇ

ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ПОЖЕЖНОЇ КОМАНДИ -

ОЛЕКСАНДРА ВАСИЛЬОВИЧА УРСУЛЕНКО!

Сьогодні, 30 листопада, святкує свій славний ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ щирий та відкритий чоловік, хороша людина, готова завжди прийти на допомогу, відповідальний та високопрофесійний фахівець своєї справи, начальник Вапнярської МТПК - ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ УРСУЛЕНКО! Прийміть щиросердечні поздоровлення з Днем народження! Вітаючи Вас з цим чудовим святом, зичимо Вам здійснення всіх планів та задумів! Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами! Ми впевнені, що людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, людяність, уміння творити добро! Нехай доля і надалі збагачує Вас мудрістю, енергією, натхненням, спокоєм сьогодення та мирним майбуттям!

З повагою та щирими побажаннями селищний голова Вапнярської громади Олександр Горенюк, старости Колоденського, Височанського, Вербівського та Марківського старостинських округів, колективи Вапнярської селищної ради та всіх бюджетних установ і закладів Вапнярської ТГ, депутатський корпус та виконавчий комітет.