Про скликання сесії!!!

ВАПНЯРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ТУЛЬЧИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  07 листопада 2022 року              № 236-О                              смт. Вапнярка

Про проведення позачергової

33 сесії VIII скликання

Відповідно до пункту 8 частини 4 статі 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати позачергову тридцять третю сесію VIII скликання Вапнярської селищної ради  09 листопада 2022 року о 15:00 год., в сесійному залі Вапнярської селищної ради:

На розгляд сесії винести такі питання:

1. Про передачу коштів між місцевими бюджетами  у 2023 році на спільне утримання  КУ «Томашпільський трудовий архів»
  2.  Про передачу коштів між місцевими бюджетами  у 2023 році на спільне утримання жителів Вапнярської ТГ в КЗ «Центр надання соціальних послуг Городківської сільської ради»
  3. Про внесення змін до плану соціально економічного розвитку Вапнярської  територіальної громади на 2022-2025 рік
  4. Про внесення змін до штатного розпису Вапнярського ліцею № 1
  5. Про надання дозволу на взяття на облік основних засобів та інших необоротних активів
  6. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення     (зміни)  меж населеного пункту смт. Вапнярка.
  7. Про укладення договору на управління спадщиною (земельними ділянками).(с. Колоденка).
  8. Про укладення договорів на управління спадщиною (земельними ділянками).( с. Марківка)
  9. Про укладення договору на управління спадщиною (земельними ділянками).( с. Вербова)
  10. Про встановлення межі між земельними ділянками по вул. Незалежності 163 та Незалежності 165
  11. Про  надання дозволу Пилипчак Інні Анатоліївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
  12. Різне.

Селищний голова                                                      Олександр ГОРЕНЮК