Про скликання сесії!!!

ВАПНЯРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ТУЛЬЧИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  24 жовтня 2022 року                     № 224-О                              смт. Вапнярка

Про проведення позачергової

32 сесії VIII скликання

Відповідно до пункту 8 частини 4 статі 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати позачергову тридцять другу сесію VIII скликання Вапнярської селищної ради  25 жовтня 2022 року о 14:00 год., в сесійному залі Вапнярської селищної ради:

На розгляд сесії винести такі питання:

1. Про затвердження звіту про Виконання бюджету Вапнярської територіальної громади за 9 місяців 2022 року
2. Про збільшення вартості адміністративної будівлі Центр надання адміністративних послуг Вапнярської селищної ради по вул. Незалежності, 196.
3. Про надання згоди на передачу об’єктів державної власності у комунальну власність Вапнярської територіальної громади
4. Про затвердження Статуту Комунального закладу «Вапнярська дитяча музична школа» в новій редакції
5. Про зміну юридичної адреси Вапнярського закладу дошкільної освіти (ясла-садка) «Ромашка» Вапнярської селищної ради та про затвердження Статуту закладу у новій редакції
6. Про внесення змін до штатних розписів закладів освіти
7. Про внесення змін до рішення 5 сесії Вапнярської селищної ради VIII скликання від 22.01.2021 року № 145 «Про організацію харчування дітей у закладах дошкільної освіти Вапнярської ТГ»
8. Про внесення змін до рішення 21 сесії Вапнярської селищної ради VIII скликання від 21.12.2021 року № 1303 «Про організацію харчування здобувачів освіти в закладах загальної середньої освіти»
9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки КВЕП «Вапнярка водоканал», зі зміною цільового призначення.
10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо розподілу земельної ділянки.
11. Про прийняття майна ГУ ДСНС України у Вінницькій області до комунальної власності Вапнярської територіальної громади.
12. Про відмову в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель для будівництва та обслуговування будівель торгівлі у землі для розміщення та експлуатації будіель та споруд залізничного транспорту.
13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок комунальної власності.
14. Про надання дозволу на укладення договору на оренду землі.
15. Про надання дозволу на взяття на облік основних засобів та інших необоротних активів.
16. Різне.

Селищний голова                                                      Олександр ГОРЕНЮК