ПІДТРИМАЙ БЛАГОДІЙНУ АКЦІЮ "ПОДАРУЙ ТЕПЛО СОЛДАТУ!"

Дата: 13.10.2022 12:29

Шановні жителі Вапнярської громади, керівники підприємств, установ, закладів, небайдужі земляки! З настанням холодів та морозів, українським солдатам особливо потрібна Ваша підтримка, а особливо теплі речі та все те, що може їх зігріти: шкарпетки, рукавиці, шапки, шарфи, ліки (особливо противірусні, від горла, від нежиті, від головної болі, аскорбінова кислота).
  Тому напередодні Дня Захисників та Захисниць України в нашій громаді ОГОЛОШЕНО АКЦІЮ "ПОДАРУЙ ТЕПЛО СОЛДАТУ". Мета акції – об'єднати нашу з вами добру волю, докласти частину свого тепла, своїх зусиль і протягнути руку допомоги тим, хто її особливо потребує і захищає наш спокій та мир на рідній землі. Свою частку допомоги ви можете принести у приміщення КУ "Центр надання соціальних послуг Вапнярської селищної ради" (колишня залізнична лікарня). Все зібране буде відправлено безпосередньо на фронт нашим землякам. Термін дії Акції - безстроковий, адже скоро зима і теплих речей солдати потребуватимуть постійно.
   P.S. Якщо маєте чай, каву, цукор та смаколики, тоді вам теж за цією адресою!
ПІДТРИМАЙ БЛАГОДІЙНУ АКЦІЮ - ЗІГРІЙ СОЛДАТА!