З ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ!

Дата: 10.09.2022 13:21

Шановні спортсмени, тренери, вчителі, ветерани та шанувальники спорту! Щороку у другу суботу вересня в Україні відзначається спортивне свято - День фізичної культури і спорту!  Щиро вітаємо всіх причетних з Днем фізичної культури і спорту України! Дуже приємно відзначити, що з кожним роком у нашій громаді збільшується число прихильників здорового способу життя, зростає кількість фізкультурно-спортивних клубів, секцій, з’являються нові спортивні майданчики та оновлюється інфраструктура.

У день свята слова особливої вдячності і найщиріші побажання – всім фізкультурникам і спортсменам вчителям та тренерам, що докладають багато сил для виховання нових  чемпіонів, спортсменів.

Сьогодні для нас важлива перемога не лише в спорті, а й у боротьбі з російськими агресорами. Фізично сильні і загартовані українці виборюють незалежність нашої держави у пекельній боротьбі з ворогом. Дякуємо їм за це!

Хай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту,  популяризації та розвитку фізичної культури!

Бажаємо Вам мирного неба над головою, повних трибун вболівальників, ставити нові рекорди, здобувати перемоги та прославляти нашу громаду на теренах області та країни!

З повагою селищний голова Вапнярської ТГ Олександр ГОРЕНЮК, очільники Колоденського, Височанського, Вербівського та Марківського старостинських округів.