ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 31.08.2022 09:11

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ

ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

ВАПНЯРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ -

САВЧУКА РОМАНА АНАТОЛІЙОВИЧА!

В останній день літа, 31 серпня, святкує свій ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ надзвичайно позитивна людина, чоловік великої душі і неабиякого розуму, а також доброго і теплого серця, щирий та доброзичливий колега, професіонал своєї справи, відповідальний та виважений у своїх рішеннях керівник, начальник відділу Центру надання адміністративних послуг Вапнярської селищної ради, який зараз мобілізований та мужньо стоїть на сторожі безпеки нашої країни - САВЧУК РОМАН АНАТОЛІЙОВИЧ! Щиро вітаємо зі святом та бажаємо нехай збуваються мрії, множаться можливості, успішно йдуть всі справи і вистачає сил і енергії для нових звершень! Міцного, могутнього здоров’я, позитивного настрою, віри в себе і в успіх і нехай своєю теплотою і любов’ю Вас зігрівають рідні та близькі люди.  Нехай з кожним днем будь-яка мета досягається легше і швидше. Повертайтеся скоріше додому живим та здоровим і успішного здійснення всіх Ваших починань, а ще — залишайтеся таким же професіоналом своєї справи і просто чудовою людиною! Мирного неба Вам над головою, добра, благополуччя та простого людського щастя!

З повагою та найщирішими побажаннями селищний голова Олександр Горенюк, очільники всіх старостинських округів, колективи Вапнярської селищної ради та бюджетних установ і закладів Вапнярської ТГ, депутатський корпус та виконавчий комітет.