ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 29.07.2022 08:46

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

ІНСПЕКТОРА ПО РОБОТІ ЗІ ЗВЕРЕННЯМИ ГРОМАДЯН

ВАПНЯРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ -

ЛОБІНЦОВІ НАДІЮ ВАСИЛІВНУ!

29 липня, літніми барвистими квітами заяснів ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ в долі  доброзичливої та сонячної серцем людини, прекрасної жінки, щирої та готової завжди прийти на допомогу колеги, мудрого, досвідченого та відповідального фахівця своєї справи, завжди привітного, стресостійкого, всерозуміючого та професійного інспектора по роботі зі зверненнями громадян Вапнярської селищної ради - ЛОБІНЦОВОЇ НАДІЇ ВАСИЛІВНИ!  Сердечно вітаємо Вас та з щирою повагою хочемо побажати Вам карколомного везіння, приголомшуючого успіху у всіх починаннях і легкого професійного шляху! Нехай Ваш трудовий багатогранний світ відкриває для Вас всі двері людської шани та вдячності та нелегку працю!  Зичимо колезі, яка  завжди готова  допомогти, поділитися знаннями, дати цінну пораду, взяти участь і в спільній справі та допомозі колегам  і поза роботою - БЕЗМЕЖНОГО ЩАСТЯ, МІЦНОГО ЗДОРОВ'Я, РАДІСНОГО ДОВГОЛІТТЯ ТА СОНЯЧНОГО Й МИРНОГО СЬОГОДЕННЯ! Нехай оберігає Вас Господь  та всю Вашу родину, а кожен день приносить радісні миті , добро і сімейний затишок. Не втрачайте ніколи Вашої життєдайної енергії, якою зараджаєте навколишніх, і нехай Ваша ясна посмішка ні на мить не зникає з  обличчя! З Днем Народження Вас, дорога імениннице, надійна колега і просто чудова жінка!

З повагою та найщирішими вітаннями селищний голова Олександр Горенюк, очільники старостинських округів, колективи Вапнярської селищної ради та всіх бюджетних установ та закладів Вапнярської ТГ, депутатський корпус та виконавчий комітет.