Про скликання сесії!!!

ВАПНЯРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ТУЛЬЧИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  08 липня 2022 року                     № 149-О                              смт. Вапнярка

Про проведення чергової

29 сесії VIII скликання

Відповідно до пункту 8 частини 4 статі 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову двадцять дев’яту   сесію VIII скликання Вапнярської селищної ради 19 липня 2022 року о 10:00 год., в сесійному залі Вапнярської селищної ради:

На розгляд сесії винести такі питання:

1. Про затвердження звіту про Виконання бюджету Вапнярської територіальної громади за ІІ квартал 2022 року.

2. Про затвердження укладеної Угоди про партнерство та співпрацю між територіальними громадами.

3. Про затвердження Програми розвитку системи надання адміністративних послуг у Вапнярській селищній раді.

4. Про внесення змін до рішення 12 сесії VIII скликання «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ Центр надання адміністративних послуг Вапнярської селищної ради».

5.  Про внутрішньовідомчу безоплатну передачу основних засобів . Начальник відділу- головний бухгалтер  Мордванюк О.П.)

6. Про внутрішньовідомчу безоплатну передачу основних засобів КУ «Центр надання соціальних послуг» Вапнярської селищної ради Начальник відділу- головний бухгалтер  Мордванюк О.П.

7. Про внутрішньовідомчу безоплатну передачу  основних засобів, що знаходяться на балансі  Вапнярської селищної ради. Начальник відділу- головний бухгалтер  Мордванюк О.П.)

8. Про  затвердження Тарифів на платні медичні послуги, що надаються Комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Вапнярської селищної ради.

9.Про внесення змін  до «Положення  про найменування та перейменування вулиць, провулків, площ, парків, скверів та інших об’єктів на території  Вапнярської територіальної громади».

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за рахунок земель комунальної власності.

12. Про припинення договору оренди земельної ділянки  з ТОВ «ІНТЕРТЕЛЕКОМ»;

13. Про  надання дозволу на укладення договору оренди землі ТОВ «Юкрейн Тауер Компані».

14. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування КВЕП «Вапнярка водоканал».

15. Про передачу в постійне користування КВЕП «Вапнярка водоканал» земельної ділянки.

16. Про закриття сміттєзвалища с. Вербова.

17. Про закриття сміттєзвалища с. Колоденка.

18. Про надання згоди на одержання права власності на земельну ділянку, укладання договору про передачу права власності на земельну ділянку у зв’язку із добровільною відмовою власника.

19.Про включення до переліку першого типу об’єктів комунальної власності для передачі в оренду на аукціоні.

20. Про намір передачі комунального майна в оренду.

21. Різне .

Селищний голова                                                         Олександр ГОРЕНЮК