НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 09.07.2022 08:32

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ -

НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ЮРИДИЧНОЇ РОБОТИ,

ПОДАТКІВ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

ВАПНЯРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ -

ДУДНІК ВІКТОРІЮ СЕРГІЇВНУ!

9 липня,  в пору літа розквітлого, заяснів кришталевими святковими росами ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ в долі прекрасної жінки, щирої та відкритої людини, чуйної та доброзичливої колеги, старанного та відповідального професіонала, розважливого та всерозуміючого фахівця своєї справи зі стальним терпінням та нервами, виваженого та мудрого керівника, начальника Відділу юридичної роботи, податків та земельних ресурсів Вапнярської селищної ради - ДУДНІК ВІКТОРІЇ СЕРГІЇВНИ! Щиро вітаємо Вас та бажаємо міцного здоров’я, безмежного щастя, професійного натхнення, добра і благополуччя, відчуття справжнього задоволення від своєї роботи, а людська повага хай буде подякою Вам за плідну працю та чуйність. Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Нехай Фортуна посміхається, а Феміда допомагає у благополучній трудовій діяльності. Щасливих довгих років життя Вам, миру та злагоди всій Вашій родині!

З повагою та щирими побажаннями селищний голова Вапнярської ТГ Олександр Горенюк, очільники старостинських округів, колективи Вапнярської селищної ради та всіх бюджетних установ та закладів Вапнярської ТГ, депутатський корпус та виконавчий комітет.