ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 28.06.2022 08:22

Українці! Вапнярська громадо!

Щиро вітаємо Вас з одним з найбільших свят незалежної України – Днем Конституції.

Конституція – це життєве кредо України. Це базис, на якому сформована Українська держава. Це «мирська Біблія», яка гарантує кожному з нас:

Що Україна є незалежною та суверенною, демократичною та правовою державою.

Що ЛЮДИНА, її життя та здоров’я, честь та гідність, недоторканість та безпека визнаються найвищою гідністю.

Що всі громадяни вільні та рівні у своїй гідності та правах.

Що кожному гарантується право на свободу та вільне вираження своїх думок і переконань.

Що український народ є носієм суверенітету та єдиним джерелом влади.

Що українська мова є єдиною державною.

Що українська земля – це наше основне національне багатство.

Найголовніше, що кожен українець має невід’ємне право на життя.

Сьогодні все це у нас намагається відібрати наш тисячолітній московський ворог, знову розпаливши вогонь повномасштабної війни. Забрати нашу свободу та незалежність, заборонити українську мову, захопити нашу землю та знищити українців як народ.

Але українці добре пам’ятають свій обов’язок – відстояти свою Конституцію. Ми всі об’єдналися і боронимо те, що складає наше життя. Спільно захищаємо український народ, українську землю, українську мову, нашу свободу та гідність, наше право на життя. Герої стоять на смерть за наше конституційне право бути вільними та незалежними.

Українці вистоять! Україна переможе! Наша Конституція буде діяти по всій Україні. Від Ужгорода до Луганська, від Славутича до Севастополя. Миру нам усім після перемоги над московською нечестю. Слава Україні!

Слава Конституції України!

З повагою та найщирішими вітаннями селищний голова Олександр ГОРЕНЮК, очільники старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет Вапнярської селищної ради.