ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 12.06.2022 10:01

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

ДЕПУТАТА ВАПНЯРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ -

БОЙКА БОГДАНА ПЕТРОВИЧА!

12 червня, привітним літнім сонечком постукав святковий ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ в життєве віконечко хорошої людини, щирого та відкритого серцем чоловіка, виваженого у своїх рішеннях та відповідального депутата Вапнярської селищної ради - БОЙКА БОГДАНА ПЕТРОВИЧА! Шановний імениннику, прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо міцного здоров’я, добробуту та здобутків у професійній та громадській діяльності, небайдужості, оптимізму та енергії у вирішенні проблем жителів Вапнярської громади. Нехай депутатська діяльність служить на благо рідного краю, його процвітання, поліпшення функціонування усіх сфер соціально-економічного та культурного спрямування!

Будьте щасливі, радійте життю у всіх його проявах, цінуйте сьогодення, мисліть позитивно та втілюйте свої мрії під мирним небом України! Нехай турбота, милосердя, щедрість душі повернуться до Вас сторицею, а обраний Вами шлях депутата супроводжує завжди глибока людська вдячність і шана.

З повагою селищний голова Олександр Горенюк, очільники старостинських округів, колективи всіх бюджетних установ та закладів Вапнярської ТГ, депутатський корпус та виконавчий комітет.