ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СТАРОСТУ ВИСОЧАНСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ!

Дата: 06.06.2022 09:18

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

СТАРОСТУ ВИСОЧАНСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ -

КАЧУРА ВІТАЛІЯ ВАСИЛЬОВИЧА!

6 червня, в пору літа розквітлого, з нагоди ДНЯ НАРОДЖЕННЯ святковим зелен-житом заколосилася нива життя хорошої, неймовірно мудрої, оптимістичної та відкритої серцем людини, справжнього керівника, наставника, доброго і щирого колеги, старости Височанського старостинського округу - КАЧУРА ВІТАЛІЯ ВАСИЛЬОВИЧА! Щиро вітаємо Вас, шановний імениннику, та бажаємо нехай Ваша працелюбність, компетентність, життєву мудрість і душевна щедрість, чуйність, доброзичливість і діловитість, які створили Вам заслужений авторитет і повагу серед колег по роботі й жителів Височанського старостату та усієї громади повертаються до Вас сторицею. Висловлюємо Вам сердечну вдячність і глибоку шану за невтомну працю. Зичимо невичерпної енергії, оптимізму, міцного здоров’я, душевного тепла і сімейного затишку, достатку й благополуччя, нових плідних успіхів і звершень на благо рідного села та Вапнярської громади. Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу мирну надію на майбутні роки.

З повагою та найщирішими вітаннями селищний голова Олександр Горенюк, колективи Вапнярської селищної ради та старостинських округів, керівники та працівники всіх бюджетних установ Вапнярської ТГ, депутатський корпус та виконавчий комітет.