ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЙНИМ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 05.06.2022 09:55

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЙНИМ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

ДЕПУТАТА ВАПНЯРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ -

КУЛИКА ВОЛОДИМИРА ІВАНОВИЧА!

5 червня, чудової літньої днини, святкує свій ЮВІЛЕЙНИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ хороша людина, добрий та щирий чоловік, відповідальний та виважений депутат Вапнярської селищної ради - КУЛИК ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ! Прийміть сердечні вітання з нагоди  свята та зичимо Вас, шановний ювіляре, міцного здоров’я, благополуччя, здійснення заповітних мрій і сподівань, бадьорості духу, сил і наснаги. Хай Вас повсякчас супроводжує добра вдача та життєвий оптимізм, а невичерпна енергія буде вірним супутником на шляху до нових звершень. Хай добрі справи, зроблені Вами на благо Вапнярської громади повернуться до Вас сторицею. Миру Вам та Вашій родині, безмежного щастя та довгих років життя! ЗІ СВЯТОМ!

З повагою та щирими вітаннями селищний голова Олександр Горенюк, колективи Вапнярської селищної ради та старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет.