ШАХРАЙСТВО ПІД ЧАС ВІЙНИ: ЗЛОВМИСНИКИ «ЛАМАЮТЬ» ФЕЙСБУК-СТОРІНКИ УКРАЇНСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ

Дата: 27.05.2022 12:20

УВАГА! Будьте обережні! Шахраї видурюють у користувачів Фейсбук-мережі гроші, просячи їх поповнити рахунок бійцям на передовій.

Поліцейські офіцери Вапнярської громади застерігають громадян від онлайн-шахрайства та просять бути обережними в соцмережах, адже такі випадки вже мали місце з земляками-військовослужбовцями нашої громади.

Останім часом соцмережами ширяться прохання поповнити рахунок мобільного телефону військового на передовій. Мовляв, у солдатів немає можливості це зробити, бо поруч немає ні терміналів, ні інтернету. Схема досить проста: шахраї зламують сторінку військового, і починають розсилати повідомлення друзям солдата у Фейсбук нібито від імені солдата з проханням про грошову допомогу. Врешті-решт інформація виявляється фальшивою і шахраї отримують гроші на свій рахунок. А потім виявляється, що сам військовий не відправляв нікому зі знайомих ніякі повідомлення з проханням фінансового характеру.

Прохання до всіх, хто отримував такі повідомлення або кого можуть ошукати таким чином, ПЕРЕВІРЯЙТЕ ІНФОРМАЦІЮ і при отриманні таких грошових прохань за можливості особисто зв’язуйтеся із Вашими знайомими військовими чи їх родичами для перевірки достовірної інформації.

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ РІДНИХ!