З ДНЕМ ЄВРОПИ, УКРАЇНСЬКА РОДИНО!

Дата: 21.05.2022 08:38

21 травня 2022 року відзначається День Європи в Україні. Цей день у черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається у серці кожного українця, у свідомості кожного! Тож відзначаючи День Європи, ми вкотре підтверджуємо своє прагнення стати частиною європейської спільноти, демонструємо, що бути повноправним членом Євросоюзу – це не тільки державна політика, а щире бажання українців. І цей наш вибір є вільним і усвідомленим, особливо зараз, коли його ми підтверджуємо життями і кров’ю своїх громадян.

Нашу громаду з Європою пов’язують давні тісні й дружні зв’язки з містом-побратимом Шолданешти  (Республіка Молдова) та гміною  Ґрабув (Республіка Польща). Зараз очільники цих адміністративних одиниць ще раз довели, що вони справжні друзі, які у біді не полишають. Ми відчуваємо їх підтримку повсякчас. І щиро дякуємо їм за це! Сподіваємося зовсім скоро, після нашої Перемоги, ми матимемо змогу зібрати всіх наших друзів-європейців на вапнярській землі та особисто засвідчити їм свою вдячність і повагу!

Тож об’єднаймо наші зусилля для прискорення євроінтеграційних процесів в Україні, безпосередньо у нашій громаді задля впровадження європейських цінностей і зміцнення дружби та миру в Україні, в Європі та у всьому світі.

Зі святом! З Днем Європи, українська родино! Віримо в Перемогу!

Селищний голова Вапнярської ТГ Олександр ГОРЕНЮК.