ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 09.05.2022 08:55

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

ІНСПЕКТОРА БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ

ВАПНЯРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ -

ВАРИЧ ЛІЛІЮ ВАСИЛІВНУ!

Сьогодні, сонячної весняної днини, на крилах променистого травня прилинув ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ до чудової людини, гарної жінки, сонячної і щирої колеги, відповідального та виваженого інспектора з бухгалтерського обліку та звітності Вапнярської селищної ради - ВАРИЧ ЛІЛІЇ ВАСИЛІВНИ! Щиро вітаємо зі святом та бажаємо залищатися завжди такою ж життєрадісною, доброзичливою, продовжувати запалювати в серцях рідних, друзів та колег вогник добра і оптимізму.  Зичимо щоб в  житті було стільки радості, скільки в морі є піску, і стільки щастя, скільки в ньому є води! Хай весь світ буде до Вас прихильним і щирим! Багато успіхів і завзяття у роботі, натхнення і великого бажання до звершень, здоров’я, родинного благополуччя і розуміння, підтримки і поваги! А ще — вдалих днів, хороших новин, величезної сили духу, приємних подій та невичерпного оптимізму!

З повагою та найщирішими вітаннями селищний голова Олександр Горенюк, колективи Вапнярської селищної ради та старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет.