ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЙНИМ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 03.05.2022 08:36

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЙНИМ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРАТОРА

ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

ВАПНЯРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ -

ДУБ ЮЛІЮ ВІКТОРІВНУ!

3 травня, в пору весни розквітлої, заясніло ювілейне ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, прекрасне 30-річчя на життєвому календарі гарної жінки, щирої та доброзичливої колеги, відповідального та розсудливого державного реєстратора Центру надання адміністративних послуг Вапнярської селищної ради - ДУБ ЮЛІЇ ВІКТОРІВНИ. Щиросердно вітаємо Вас, люба ювілярко,  і бажаємо міцного здоров’я, молодості душі, успіхів на багато-багато літ!
 Нехай доля благословиться довгими квітучими роками, стелиться на щастя барвистим рушником, безмежно радує сімейним ладом, благополуччям, сяє усмішками оточуючих людей.
  Зичимо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай людська шана буде подякою Вам за професійність, чуйність, доброзичливе ставлення до людей і сумлінне виконання своїх обов'язків. Добра, здоров'я, благополуччя Вам та життєвої наснаги на довгі роки життя!

З повагою та найщирішими вітаннями селищний голова Олександр Горенюк, колективи Вапнярської селищної ради та старостинських округів, керівники та працівники бюджетних установ та закладів Вапнярської ТГ, виконавчий комітет та депутатський корпус.