УВАГА!!! КОНКУРС!!!

Дата: 24.03.2022 15:50

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади : спеціаліст з земельних питань відділу юридичної роботи, податків та земельних ресурсів Вапнярської селищної ради

Вимоги до претендентів/кандидатів на заміщення вакантної  посади

посадової особи місцевого самоврядування спеціаліста з земельних питань відділу юридичної роботи, податків та земельних ресурсів Вапнярської селищної ради

1. Наявність громадянства України.

2. Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра.

3. Досвід  роботи  за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі  не  менше 1 року  або стаж роботи за фахом в інших сферах управління  не менше 2 років,

4. Вільне володіння державною мовою.

5. Володіння основами діловодства, персональним комп’ютером у режимі користувача.

6. Знання чинного законодавства: Конституції України; законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про державну службу", "Про запобігання корупції", "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", інші закони; укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, інших підзаконних нормативно-правових актів; інструкції з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; основи психології; правил внутрішнього трудового розпорядку; правил ділового етикету; правил охорони праці та протипожежної безпеки; основних програм роботи на комп'ютері.

Заяви на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів із дня опублікування оголошення.

До заяви додаються документи визначені постановою КМУ № 169 від 15.02.2002 р.

Заяви на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня  опублікування  оголошення. (Опубліковано у газеті "Тульчинський край" № 9 від 24.03.2022 р.). Документи  подаються за адресою: смт. Вапнярка, Тульчинського району, вул. Незалежності, 140 Телефон для довідок:, 0435032645.

Перелік питань для підготовки кандидатів на іспит