ВАЖЛИВО! ДО УВАГИ БІЖЕНЦІВ!!!

Дата: 17.03.2022 10:41

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ! ЯКЩО ВИ БІЖЕНЦІ АБО ДО ВАС У ВАПНЯРСЬКУ ГРОМАДУ ПРИЇХАЛИ РОДИЧІ ЧИ ЗНАЙОМІ ІЗ ТЕРИТОРІЙ АКТИВНИХ БОЙОВИХ ДІЙ ТА ПЛАНУЮТЬ ТУТ ЗНАХОДИТИСЯ ТРИВАЛИЙ ЧАС - ОБОВ'ЯЗКОВО ПРИЙДІТЬ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ПРОТЯГОМ 2-ОХ ДНІВ У ВАПНЯРСЬКУ СЕЛИЩНУ РАДУ НА І-ий ПОВЕРХ В 1 КАБІНЕТ (вул. Незалежності,140).

ГРАФІК ПРИЙОМУ РЕЄСТРАТОРІВ: понеділок-п'ятниця з 08:00 до 16:00 год.

З СОБОЮ МАТИ ПАСПОРТ АБО ДОВІДКУ, ЯКА ПІДТВЕРДЖУЄ ВАШУ ОСОБУ, А ЧОЛОВІКАМ, ОКРІМ ПАСПОРТА - ПРИНОСИТИ ВІЙСЬКОВИЙ КВИТОК. ЯКЩО ВИ ПРИЇХАЛИ АВТОМОБІЛЕМ І ВІН ЗНАХОДИТЬСЯ НА ТЕРИТОРІЇ ВАПНЯРСЬКОЇ ГРОМАДИ - ВІЗЬМІТЬ ІЗ СОБОЮ ДОКУМЕНТИ НА АВТО/ТЕХПАСПОРТ ТОЩО.

НАГОЛОШУЄМО, ЩО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НЕЯВКУ ДЛЯ ВЗЯТТЯ НА РЕЄСТРАЦІЮ, НЕСЕ НЕ ЛИШЕ ОСОБА З ТИМЧАСОВО ПЕРЕМІЩЕНИХ ТЕРИТОРІЙ, А Й ВЛАСНИК БУДИНКУ, В ЯКОМУ ПРИХИСТИЛИ БІЖЕНЦІВ.