УВАГА! На Вінниччині активізувалися шахраї!

Дата: 21.02.2022 19:41

Знову мають місце продовження випадків вчинення шахрайських дій невідомими особами, від імені працівників органів структурних підрозділів ГУ ДПС у Вінницькій області, в тому числі керівників структурних підрозділів, з метою протиправного заволодіння коштами суб'єктів господарської діяльності, зареєстрованих на території обслуговування.

Телефонні “вимагачі” постійно удосконалюють свої незаконні схеми “виманювання” грошових коштів з платників податків, зокрема здійснюють телефонні дзвінки або ж надсилають смс - повідомлення директорам суб'єктів господарської діяльності, які зареєстровані як платники податків на території області, та під виглядом керівників структурних підрозділів ГУ ДПС у Вінницькій області вимагають перерахувати їм певні суми коштів на картку банку.

Такі дії є злочинними і кваліфікуються як шахрайство та умисна дискредитація посадових осіб податкових органів.

Для запобігання діяльності шахраїв просимо вас бути пильними та обачними, уважно перевіряти інформацію, не піддаватись на провокації та ні за яких обставин не перераховувати кошти.

Якщо ви стали свідками таких шахрайських чи провокаційних дій, не стійте осторонь і зверніться до відділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області за номером телефону: (0432) 59-23-50.