20 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 20.02.2022 08:20

20 лютого в Україні щорічно відзначається День вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, які у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави, її європейського вибору. Ця дата пов’язана із трагічними подіями масової загибелі громадян, тому є скорботною, але вшановує вона не смерть, а боротьбу за гідне та вільне життя, жертовність і відвагу.

Ми повинні пам’ятати, що наша сила – у вірі і єдності! Переконані, що разом, спільними зусиллями ми змінимо країну і Україна досягне того майбутнього, про яке мріяли Герої Небесної Сотні.
   Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у кожній домівці, не згасає віра в щасливе майбутнє нашої держави. Вшануймо пам’ять тих Героїв, які віддали своє життя за людську гідність і щасливе майбутнє свого народу.
    Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

З повагою селищний голова Олександр Горенюк, староста с. Колоденка Станіслав Сідлецький, староста с. Високе Віталій Качур, староста с.Вербова Павло Галушка, староста с.Марківка та Антопіль Олександр Дуб, депутатський корпус та виконавчий комітет Вапнярської селищної ради.