ІНСТИТУЦІЙНИЙ АУДИТ ШКОЛИ: ЩО ВАРТО ЗНАТИ ЗАСНОВНИКУ ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ. ПОВНОВАЖЕННЯ ОМС ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКІСНОЇ ОСВІТИ

Дата: 18.02.2022 14:34

18 лютого 2022 року, в м.Тульчин добігли до фінішної прямої зустрічі фахівців Управління Державної служби якості освіти у Вінницькій області із головами територіальних громад та керівниками органів управління освітою Тульчинського району. Мета таких комунікацій – відкритий діалог щодо питань забезпечення якості освіти. Разом із заступником начальника Управління Оленою Максименюк та начальником відділу моніторингу, позапланового контролю та взаємодії з органами місцевого самоврядування Управління Державної служби якості освіти у Вінницькій області Інною Косач присутні на зібранні обговорили найважливіші аспекти інституційного аудиту шкіл і, зокрема, що варто знати засновнику закладу загальної середньої освіти щодо покладених на них повноважень по забезпеченню якісної освіти на місцях. Учасники, окрім вичерпних відповідей, також мали можливість отримати порадник для голів та управлінців освітою територіальних громад «Повноваження органів місцевого самоврядування щодо забезпечення якісної освіти», який був розроблений Державною службою якості освіти України спільно з командою українсько-швейцарського проєкту «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (DECIDE).