ВШАНУВАЛИ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ТА УЧАСНИКІВ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ

Дата: 18.02.2022 20:47

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні щорічно з 2015 року, як данина подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Напередодні, у Вапнярці на Привокзальній площі біля Меморіалу одвічної боротьби українського народу за свободу та незалежність відбувся пам’ятний захід з нагоди вшанування Героїв Небесної Сотні за участі представників місцевої влади, керівників та працівників бюджетних установ громади, депутатів Вапнярської селищної ради, членів виконкому, учасників бойових дій, поліцейських офіцерів громади та небайдужої громадськості. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні і тих, хто загинув під час Революції Гідності. Зворушливою вокальною композицією повернула присутніх у спогади восьмирічного минулого Анна Прасол. Закликав до єднання, згуртованості у ці нелегкі часи та шани до подвигу Героїв Небесної Сотні селищний голова Вапнярської ТГ Олександр Горенюк. По завершенню заходу всі присутні під журливу поетичну мелодію поклали квіти до підніжжя Меморіалу. ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ - ВОНИ ВІЧНО ЖИВУТЬ У НАШИХ СЕРЦЯХ!