ЩИРО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЙНИМ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

ДЕПУТАТА ВАПНЯРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ -

ЛИСОГО В'ЯЧЕСЛАВА АРТЕМОВИЧА!

17 лютого заяснів ювілейний ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ на життєвому календарі хорошої людини, щирого та відкритого чоловіка, відповідального та розсудливого депутата Вапнярської селищної ради - ЛИСОГО В'ЯЧЕСЛАВА АРТЕМОВИЧА! Щиро вітаємо Вас, шановний ювіляре, і бажаємо хай доля завжди буде щедрою до Вас та дарує безмежне людське щастя, невичерпну енергію, життєве довголіття. Нехай  міцне здоров’я дозволить відчувати все нові і нові враження від привітних зустрічей, подорожей і пригод. Бажаємо Вам підтримки близьких, душевного спокою і багато радості!

З правдивою пошаною та найщирішими побажаннями селищний голова Олександр Горенюк, колективи Вапнярської селищної ради та старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет.