ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЄДНАННЯ

Дата: 16.02.2022 13:27

16 лютого 2022 року українці вперше відзначали нове державне свято – День Єднання. У Вапнярській громаді святкування розпочали о 10 годині ранку. У Вапнярській селищній раді відбулося урочисте зібрання за участі керівництва громади, працівників ОМС, керівників та спеціалістів бюджетних установ району, молоді та ін. Присутні спільно виконали Державний Гімн України, заслухали поетичне звернення щодо згуртованості від Молодіжної Ради Вапнярської ТГ, переглянули патріотичні відеоматеріали. З нагоди свята учасники зібрання урочисто пов’язали синьо-жовті стрічки. Також цього дня як невід'ємним атрибутом свята стало підняття державних прапорів над держустановами та закладами, підприємствами Вапнярської територіальної громади.