ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ ТА 33-Ю РІЧНИЦЮ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

Дата: 15.02.2022 22:06

Сьогодні, 15 лютого, виповнилося 33 роки з дня виведення контингенту Радянської Армії з Демократичної Республіки Афганістан. Чужа війна, яка забрала тисячі життів українців, кровоточить раною і донині… З нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав біля пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам зібралися жителі Вапнярської ТГ, які виконували інтернаціональний обов’язок в гарячих точках різних країн світу, ветерани тих воєнних літ разом із рідними та близькими. До локації, де увічнено імена воїнів-інтернаціоналістів прийшли представники місцевої влади, керівники та працівники бюджетних установ та закладів, молодь, небайдужа громадськість. На адресу учасників бойових дій на території інших держав лунали слова вдячності від селищного голови Олександра Горенюка, дружні звернення від побратимів Володимира Голотенка та Євгена Тітаренка, звучали поетичні рядки від голови Молодіжної Ради Альони Войтович та пісенні вітання, які ясніли щирими сльозами на очах присутніх, від дзвінкоголосої Анни Прасол, засвідчуючи про глибоку повагу суспільства до людей, яким довелося в мирні дні нести нелегку службу в гарячих точках світу. Присутні на мітингу вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх тих, хто не повернувся із поля бою та поклали квіти до пам’ятного знаку.