З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ГРОМАДИ!

Дата: 02.02.2022 08:42

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

ПОЛІЦЕЙСЬКОГО ОФІЦЕРА ВАПНЯРСЬКОЇ ГРОМАДИ, КАПІТАНА ПОЛІЦІЇ -

ВОЗНЮКА АРТУРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА!

Сьогодні, 2 лютого, зимової чудової днини, завітало ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ до хорошої людини, справжнього чоловіка, захисника безпеки та громадського порядку Вапнярської громади, капітана поліції, поліцейського офіцера громади - ВОЗНЮКА АРТУРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА! Щиро вітаємо Вас зі святом і бажаємо нехай удача та професійні успіхи будуть постійними супутниками в житті! Міцного здоров’я, родинного добробуту і подальших досягнень у нелегкій, але такій потрібній людям службі! Нехай іменинне свято додасть Вам натхнення та невичерпної наснаги в почесній правоохоронній діяльності на благо Вапнярської громади, а  Ваша мужня і самовіддана праця знаходить щиру вдячність і довіру в серцях громадян! ЗІ СВЯТОМ!

З повагою та найкращими побажаннями селищний голова Олександр Горенюк, очільники та працівники старостинських округів, колективи Вапнярської селищної ради, керівники та спеціалісти трудових колективів бюджетних установ та закладів, депутатський корпус та виконавчий комітет.