ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАЙНЯТОСТІ – АКТУАЛЬНЕ ПИТАННЯ СЬОГОДЕННЯ

Дата: 28.01.2022 19:49

«Тіньова» зайнятість є актуальним питанням сьогодення, адже лише від офіційно нарахованої заробітної плати та сплачених внесків залежить набуття страхового стажу працівником, що в майбутньому вплине на соціальні виплати. Офіційне працевлаштування гарантує працівнику право отримання грошової винагороди за виконану роботу та право на відпустку чи лист непрацездатності.

Хочемо привернути увагу роботодавців та найманих працівників, бо кожен громадянин, який влаштовується на роботу та отримує заробітну плату «в конверті», виявляється повністю беззахисним перед роботодавцем, відсутність цивілізованих трудових відносин позбавляє його захисту від:

Легальна трудова діяльність – це основа соціальної  захищеності працюючого населення.

Томашпільська районна філія

Вінницького обласного центру зайнятості.